Categories Yardımcılar

2

İos 7 Dakikalık Egzersiz Uygulaması

BY App(Y)· 25 Haziran 2015

Appstore‘da yardımcı kategorisinde yer alan 7 Dakikalık Egzersiz uygulaması kullanıcıları için günlük egzersiz hareketlerini gösterir.Bu uygulama sayesinde ücret vererek egzersiz hareketlerini öğrenmenize gerek kalmayacaktır.Size kısaca öğretmenlik yapacak.

Günümüzde çoğu bireyler egzersiz yapmamaktadır.Bu egzersizleri yapmadıkları için ileriki zamanlarda sağlık açısından eksikler, hastalıklar görmektedirler.7 Dakikalık Egzersiz uygulaması günlük olarak yeni egzersizler belirlediği için metobolizmanın çalışmasını sağlamaktadır.

7 Dakikalık Egzersiz uygulaması sayesinde masraflarada gerek kalmamaktadır.Spor salonlarını vereceğiniz parayı az da olsa önleyecektir.Deneyin ve görün diyorum.

7-minute-workout-challenge-screenshot-2

Özellikleri

  • Sade, şık bir tasarıma sahip
  • Erkek ve Bayan hoca seçimi
  • İnternet bağlantısına gerek yok
  • Video, resim ve sesler ile desteklenmiş

Eğer bu uygulamayı sizde merak ediyor ve spor salonlarına verilecek parayı kendinize ayırmak istiyorsanız uygulamayı deneyebilirsiniz.7 Dakikalık Egzersiz uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

 

Yazar Hakkında
AppyCap

Appycap Sizler için uygulamaları inceler.

Benzer Yazılar
Son Yorumlar
  1. Berk dedi ki:

    iPhone teknoloji ilerledikçe hızlı gelişimini koruyan bir marka bu uygulamada harika olmuş.


Tüm haklarımız saklıdır.Sitemizde hiçbir ücretli uygulamayı yasal olmayan yollarla paylaşmamaktayız.Bu yüzden herhangi bir telif hakkını üstlenmemekteyiz.