Categories Oyun

Yorum Yapılmamış

Android Minecraft:Pocket Edition Oyunu

BY App(Y)· 25 Haziran 2015

Minecraft:Pocket Edition son zamanların en popüler oyunudur.Oyunu ister Creative modunu oynayarak zorluk çekmeden dünyanızı oluşturun, ister Survival modunu oynayarak hem hayatta kalma mücadelesi verin, hemde kendi dünyanızı oluşturun.

Creative modunda hiç eşya toplamayla uğraşmadan basitçe dünyamızı oluşturabiliyoruz fakat Survival modunda ağaç keserek ve maden bularak eşyalar yapabiliyorsunuz.Oyunda gündüzleri günlük güneşlik geçiriyorsunuz fakat akşamları ise canavarlar ortaya çıkıyor ve sizi öldürmeye çalışıyor.

Eğer akşamları canavarların ortaya çıkmasını istemiyorsanız Options’a girip Difficulty ayarını en sola getiriyoruz ve canavarları kapatıyoruz.

Ayrıca Minecraft:Pocket Edition‘ı arkadaşlarınızla aynı ağ üzerinden oynayabilirsiniz.Creative modu arkadaşlarınızla fazla sarmaz fakat Survival modu o kadar çok sarıyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.Oyuna ufak bir ücret ödeyerek buradan oyunu indirebilir, bir an önce oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft-pocket-edition

Minecraft:Pocket Edition Özellikleri:

  • İster Creative (yaratıcı) moduyla sınırsız eşya ile harika dünyalar yaratabilir, Survival (hayatta kalma modu) modu ile kendiniz ağaçlar kesip, madenler bularak kendi dünyanızı oluşturabilirsiniz.
  • Survival modunda bulduğunuz madenlerdeki altın, elmas, demir ve taşlar ile hem kendi kılıcınızı,baltanızı hem de zırhınızı oluşturabilirsiniz.
  • Bu oyun ile dünyalar oluşturarak hayal gücünüzü güçlendirebilirsiniz.
Yazar Hakkında
AppyCap

Appycap Sizler için uygulamaları inceler.

Benzer Yazılar
Son Yorumlar

Tüm haklarımız saklıdır.Sitemizde hiçbir ücretli uygulamayı yasal olmayan yollarla paylaşmamaktayız.Bu yüzden herhangi bir telif hakkını üstlenmemekteyiz.