Categories Oyun

Yorum Yapılmamış

Android Agar.io Oyunu

BY App(Y)· 10 Temmuz 2015

Bilgisayarlarımız başında saatlerce vakit geçirerek oynadığımız Agar.io,Miniclip tarafından android platformunda yayınlandı.Oyunu şimdilik 500 bin kişi indirmiş fakat bu ilerleyen günlerde artacağını düşünüyoruz.

Nedir bu Agar.io neden herkez bunu oynuyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.Oyuna başladığınız anda 10 skor ile başlıyorsunuz ve yemleri yiyerek skorunuzu arttırıyorsunuz.Aynı zamanda bu yemleri yerken karakteriniz büyüyor ve rakiplerinizi yiyebiliyorsunuz.

W tuşu ile rakiplerinize parça gönderebilir,Space tuşu ile bölünebilirsiniz.Eğer oyunda hızlı büyümek istiyorsanız size tavsiyem belli bir büyüklüğe geldiğinizde sizden küçük olan rakiplerinizi yemek istiyorsanız fareyi rakibinizin üstüne doğru tutarak Space tuşuna basın ve anında ikiye bölünerek rakibinizi kolayca yenin.Eğer sizde bu oyunu beğendiyseniz buradan indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

agar.io-2 agar.io-3 agar.io-4 agar.io-5

Yazar Hakkında
AppyCap

Appycap Sizler için uygulamaları inceler.

Benzer Yazılar
Son Yorumlar

Tüm haklarımız saklıdır.Sitemizde hiçbir ücretli uygulamayı yasal olmayan yollarla paylaşmamaktayız.Bu yüzden herhangi bir telif hakkını üstlenmemekteyiz.